Doradztwo finansowe dla firm i osób fizycznych

Kredyty hipoteczne na zakup domu i mieszkania oraz kredyty inwestycyjne dla firm

Profesjonalne doradztwo finansowe – Poznań

Profesjonalne doradztwo finansowe to kolejna dziedzina działalności METIS GROUP z miasta Poznań. Do końca 2015 roku pozyskaliśmy dla naszych klientów finansowanie bankowe i innych instytucji finansowych na łączną wartość 55 milionów złotych. Fundamentem naszego sukcesu w branży doradztwa finansowego jest mocne oparcie w wiedzy konsultingowej i budowlanej oraz doświadczenie w realizacji projektów łączących w sobie te dwie dyscypliny.

Usługi w zakresie doradztwa finansowego świadczymy dla klientów:

  • Biznesowych – firm deweloperskich, budowlanych, produkcyjnych i usługowych.
  • Indywidualnych – osób poszukujących kredyt na mieszkanie lub dom.

Po przeprowadzeniu wstępnej analizy finansowej dostarczonych dokumentów nasz doradca finansowy prezentuje realne szanse pozyskania kredytu bankowego, emisji obligacji przez zamknięty fundusz lub emisji obligacji na rynku. Naszym nadrzędnym celem jest pozyskanie finansowania na możliwie najlepszych warunkach dla naszego klienta. Dlatego też w trakcie prowadzenia wstępnej analizy zbieramy informacje od instytucji finansowych na temat prognozowanym oprocentowaniu kredytu lub obligacji oraz wysokości prowizji.

W ramach świadczonego doradztwa finansowego prezentujemy możliwości pozyskania kapitału i dostosowujemy rozwiązania do potrzeb klienta. Specjalizujemy się w kredytach hipotecznych i inwestycyjnych.

Współpracujemy z największymi bankami na polskim rynku. Dla każdego klienta jesteśmy w stanie przedstawić ofertę spełniającą jego oczekiwania. Naszym celem jest zaprezentowanie najkorzystniejszej oferty pod względem cenowym ale także formalnym. Współpracujemy z następującymi instytucjami finansowymi:

Napisz do nas
Skontaktujemy się z tobą

Wyślij wiadomośćclear

Nasze usługi

Jakie kredyty pozyskujemy:

Kompleksowe doradztwo finansowe dla firm!

Umiejętnie łączymy wiedzę finansową, biznesową i prawną, aby zaproponować klientowi najlepsze rozwiązanie w tych trzech płaszczyznach.

Firma METIS GROUP z Poznania oferuje wszystkim klientom kompleksową obsługę pro-wadzącą do pozyskania źródła finansowania planowanej inwestycji. W centrum naszych zainteresowań są inwestycje deweloperskie ale także firmy budowlane i produkcyjne. Wśród zrealizowanych projektów znajdują się projekty budowy osiedla mieszkaniowego wielorodzinnego, osiedla domów jednorodzinnych, budynku biurowego, hotelu, centrum handlowego, szpitala, hali magazynowej, fabryki, stacji benzynowej, domu spokojnej starości i condo-hotelu.

Doradztwo finansowe jest ważnym obszarem naszej działalności dlatego z odpowiednią rozwagą i profesjonalizmem podchodzimy do każdego kolejnego zlecenia. Po przeanalizowaniu przesłanych przez Klienta dokumentów prezentujemy możliwości pozyskania kapitału oraz prognozowany koszt. Po prezentacji podejmujemy decyzję o formalizacji naszej współpracy – podpisaniu umowy na przygotowanie biznes planu oraz drugiej umowy na pozyskanie finansowania w formie kredytu lub obligacji.

Każdy z doradców finansowych METIS GROUP pozostaje w stałym kontakcie z klientem, aby na bieżąco informować go o dynamicznie zmieniającej się sytuacji rynkowej i w razie potrzeby móc jak najszybciej podjąć właściwe działania. Nasi specjaliści służą fachową radą i pomocą na każdym etapie podejmowania oraz realizowania decyzji o najlepszym sposobie inwestowania kapitału.

Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę w zakresie:

  • Analizę dokumentów finansowych i projektowych w kontekście możliwości pozyskania kredytu lub emisji obligacji.
  • Opracowanie analizy finansowej i biznes planu.
  • Przygotowaniem wniosku kredytowego i skompletowaniem wymaganych załączników.
  • Negocjowaniem z bankiem lub inną instytucją finansową warunków finansowania.
  • Składaniem wszystkich wymaganych wyjaśnień przed bankiem lub inną instytucją finansową (np. funduszem inwestycyjnym) w związku ze złożonymi dokumentami.