Kredyty Hipoteczne

Profesjonalne doradztwo w pozyskaniu finansowania

Skuteczne pozyskiwanie finansowania

Pozyskiwane kredyty hipoteczne to jedna z naszych specjalności. Zdecydowaliśmy się na wąską specjalizację, aby zapewnić klientom przejrzystą usługę opartą na wiedzy i doświadczeniu. Naszym największym atutem jest kompleksowa wiedza o ofercie banków oraz zmiennych kosztotwórczych takich jak ubezpieczenie nieruchomości, prowizja od szybszej spłaty i inne. Każdemu klientowi prezentujemy wiarygodne informacje na temat kosztach umowy kredytowej i ewentualnych zagrożeniach prawnych związanych z jej podpisaniem. Naszym celem jest budowanie długotrwałych relacji z naszymi klientami.

Jako kancelaria doradcza oferujemy pełną poufność oraz bezpieczeństwo powierzonych nam informacji i dokumentów. Wysokiej jakości obsługa jest u nas standardem. Stosujemy sześcio etapowy model współpracy zaprezentownay poniżej:

  • PIERWSZY KONTAKT: nawiązanie znajomości z doradcą, omówienie planów inwestycyjnych, omówienie przedmiotu kredytu (mieszkania, domu, budowy itd.) oraz wyznaczenie wartości finansowania potrzebnej do pozyskania.
  • DANE ŹRÓDŁOWE: zebranie podstawowych informacji na temat wynagrodzenia kredytobiorców, kosztów życia, zobowiązań finansowych i innych danych potrzebnych w celu sprawdzenia zdolności kredytowej.
  • OFERTY BANKÓW: przygotowanie ofert banków, które będą zawierać takie dane jak wysokość raty, łączny koszt kredytu i wiele innych informacji. Wyjaśnienie wszystkich składników oferty kredytowej klientowi.
  • WYBÓR NAJLEPSZYCH OFERT: w trakcie procesu pozyskania finansowania pomagamy w wyborze najlepiej oferty pokazując korzyści i koszty wynikające z każdej z nich.
  • WNIOSKI KREDYTOWE: po podjęciu ostatecznej decyzji o wyborze instytucji finansowej i oferty doradca wypełnia wszystkie potrzebne dokumenty i wnioski. Kolejnym etapem pracy jest zebranie potrzebnych dokumentów stanowiących załącznik do wniosku. Komplet jest składany do instytucji finansowej.
  • UMOWA KREDYTOWA: omówienie decyzji kredytowych i podpisanie umowy.
Napisz do nas
Skontaktujemy się z tobą

Wyślij wiadomośćclear

Nasze doświadczenie

Klientów

milionów zł pozyskanego finansowania

lat doświadczenia

Rodzaje Inwestycji

Dla jakich inwestycji pozyskujemy kredyty hipoteczne?

Korzyści ze współpracy

Co zyskasz dzięki współpracy właśnie z nami?

Profesjonalizm

współpracę opieramy na rzetelnej komunikacji oraz pełnym wsparciu w zakresie przygotowania dokumentacji kredytowej.

Wiedza i doświadczenie

Posiadamy przekrojową wiedzę o ofercie banków oraz realnych możliwościach pozyskania finansowania.

Finanse

doradzamy klientowi jak zaoszczędzić odsetkach w dłuższym okresie czasu wykorzystując ofertę najlepszej instytucji finansowej.

Instytucje finansowe, z którymi współpracujemy

Z nami pozyskasz kredyt hipoteczny w tych bankach: