Kredyty Inwestycyjne

Pomagamy w zrealizowaniu planów inwestycyjnych firm

Kredyty inwestycyjne dla firm – Poznań

W ramach usługi doradztwa finansowego, doradcy kredytowi z METIS GROUP Poznań skutecznie pomagają klientom w wyborze optymalnej formy finansowania działalności. Dobieramy najlepsze rozwiązania na podstawie ofert z kilkunastu placówek bankowych, wykazując się dużą elastycznością oraz szerokim zakresem działalności. Porównujemy zarówno kredyty bankowe, emisje obligacji, jak i fundusze pożyczkowe, których celem jest wspieranie przedsiębiorców.

Kredyty które pozyskaliśmy dla naszych klientów zostały przeznaczone na:

 • Realizację inwestycji deweloperskich mieszkaniowych, handlowych, usługowych i biurowych,
 • Spłatę innych zaciągniętych zobowiązań finansowych (np. leasingu, kredytu inwestycyjnego),
 • Inwestycję w majątek trwały przedsiębiorstwa (zakup urządzeń, maszyn, nieruchomości, itp.).

Zawsze dążymy do obniżenia kosztów finansowych przedsiębiorstwa poprzez zmniejszenie oprocentowania kredytu. Niskie oprocentowanie kredytów dla firm zależy od pewności jego spłaty. Dlatego też na etapie przygotowanie dokumentów do banku w formie biznes planu i analizy finansowej staramy się rozwiać wszystkie wątpliwości związane z prowadzoną działalnością. Skrupulatnie i systematycznie zbieramy dane i informacje wpływające na rating spółki. Obniżenie oprocentowania nawet o 0,2% w przy dużej kwocie kredytu oznacza set tysięczne oszczędności.  Naszym celem jest uzyskanie najlepszych warunków kredytowych. Doświadczenie i zrealizowane projekty są potwierdzeniem skuteczności naszej pracy.

Kompleksowa baza kredytów dla firm

Nasza oferta w zakresie pozyskiwania kredytów dla firm jest skierowana zarówno do przedsiębiorstw jednoosobowych, jak również do prężnie funkcjonujących spółek handlowych. Dzięki temu, iż nasi doradcy kredytowi dysponują kompleksową bazą kredytów jesteśmy w stanie wybrać rodzaj finansowania najbardziej optymalny z punktu widzenia klienta. Specjalizujemy się w pozyskaniu finansowania dla inwestycji od 1,00 do 40,00 milionów złotych. Współpracujemy z takimi bankami jak: BZWBK, PKO BP, Alior BankBOŚ BankRaiffeisen bank i inne.

Współpracujemy również z funduszami inwestycyjnymi, które chętnie współuczestniczą w realizacji inwestycji deweloperskich lub finansują takie projekty. W zależności od potrzeb, możliwości finansowych, zdolności kredytowej, czasu realizacji i innych zmiennych jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie źródło finansowania (kredyt dla firm). W trakcie spotkania prezentujemy zleceniodawcy różne opcje kredytu oraz pokazujemy następstwa finansowe jego wykorzystania. Chcemy, aby decyzja klienta na temat kredytu była jak najbardziej celowa i oparta na racjonalnych argumentach.

Napisz do nas
Skontaktujemy się z tobą

Wyślij wiadomośćclear

Nasze doświadczenie

Projektów

milionów zł pozyskanego finansowania

lat doświadczenia

Rodzaje Inwestycji

Dla jakich inwestycji pozyskujemy kredyty?

Nie tylko pozyskanie finansowania

Kompleksowo obsługujemy cały proces przygotowania dokumentacji

Każdy nasz doradca finansowy, poza doborem źródła finansowania, oferuje również fachową i kompleksową pomoc w zakresie:

 • Opracowania kompleksowego biznes planu w tym wyznaczenie celów rozwoju, planów strategicznych oraz marketingowych i innych.
 • Przygotowanie operatu szacunkowego we współpracy z rzeczoznawcą majątkowym.
 • Realizacji analizy i prognoz finansowych.
 • Pozyskanie dokumentów uwierzytelniających prognozy finansowe takie jako oferty od wykonawców, listy intencyjne, kontakty handlowe i inne.
 • Sporządzenia wniosku kredytowego zgodnego z wymogami stawianymi przez bank.

W zależności od rodzaju kredytu współpracujemy z grupą firm i ekspertów świadczących usługi w zakresie:

 • Wycena wartości majątku- rzeczoznawcy majątkowi.
 • Opracowania projektu architektonicznego- biuro projektów architektonicznych.
 • Wycena prac budowlanych wielobranżowych- kosztorysanci.

Większość doradców finansowych z METIS GROUP Poznań wspiera klientów w trakcie rozwoju działalności, czyli aktywności operacyjnej. Dlatego też służą radą w zakresie zarządzania finansami przedsiębiorstwa, optymalizacją kosztów i planowaniem finansowym. Celem naszej działalności jest kompleksowa obsługa finansowa przedsiębiorstwa czyli pełnienie funkcji zewnętrznego dyrektora finansowego. Współpracując z nami firma może liczyć na rzetelne wsparcie którego celem jest długoterminowa współpraca a nie jednorazowa prowizja. Stawiamy na uczciwość.

Warunki współpracy

Współpracujemy z klientami w zakresie pozyskania kredytu dla firm na zasadzie umowy pośrednictwa ze wskazaniem wyłączności dla określonych w umowie banków które wyselekcjonowaliśmy po pierwszym etapie analizy. Zależy nam na tym, aby wykonana praca analityczna, spotkania i rozmowy w instytucji finansowej przyniosły oczekiwane rezultaty za które otrzymamy uczciwe wynagrodzenie. Omawiamy z klientem każdy etap naszej pracy, aby dokładnie wiedział w jaką stronę zmierzamy.

Korzyści ze współpracy

Co zyskasz dzięki współpracy właśnie z nami?

Profesjonalizm

współpracę opieramy na rzetelnej komunikacji oraz pełnym wsparciu w zakresie przygotowania dokumentacji kredytowej.

Wiedza i doświadczenie

Posiadamy przekrojową wiedzę o ofercie banków oraz realnych możliwościach pozyskania finansowania.

Finanse

doradzamy klientowi jak zaoszczędzić odsetkach w dłuższym okresie czasu wykorzystując ofertę najlepszej instytucji finansowej.

Instytucje finansowe, z którymi współpracujemy

Z nami pozyskasz kredyt hipoteczny w tych bankach: