Inwestycja deweloperska METIS GROUP

Zarządzanie projektami deweloperskimi METIS GROUP to nowa kompleksowa usługa kierowana w stronę firm oraz inwestorów indywidualnych planujących rozpoczęcie działalności deweloperskiej. Na czym polega usługa METIS GROUP? Otóż na kompleksowej obsłudze projektu budowlanego rozpoczynając od analizy formalno-prawnej terenu, przez projektowanie architektoniczne oraz budowę aż po sprzedaż wszystkich lokali. Nie ma obszaru realizacji projektu deweloperskiego w którym nie posiadalibyśmy doświadczenia i wypracowanych kompetencji. Nawet jeżeli pojawi się “case” którego nie doświadczyliśmy w trakcie prowadzenia działalności to nasi partnerzy biznesowi z pewnością już mają go w bagażu doświadczeń. Działamy jako zespół wspierający się w każdym projekcie dlatego też tak skuteczni jesteśmy w realizowaniu celów.

Nasza usługa jest kompleksowa ponieważ:

 1. Przygotowujemy analizę formalno-prawną nieruchomości.
 2. Pozyskujemy wymagane warunki techniczne, decyzję o warunkach zabudowy, wymagane opinie oraz inne pozwolenia.
 3. Opracowujemy kompleksową koncepcję architektoniczną w jednej lub kilku wariantach.
 4. Przygotowujemy biznes plan inwestycji. Prowadzimy konsultacje z instytucjami finansowymi w zakresie możliwości finansowania projektu.
 5. Realizujemy projekt budowalny oraz prowadzimy procedurę pozyskania pozwolenia na budowę.
 6. Współpracujemy z bankami na etapie pozyskania finansowania- kredyt inwestycyjny lub kredyt obrotowy. Również w trakcie procesu budowy współpracujemy z bankiem finansującym dostarczając odpowiednie dokumenty świadczące o postępie prac budowlanych i innych.
 7. Wspieramy inwestora w trakcie całej procedury gromadzenia i selekcji potencjalnych generalnych wykonawców.  Również prowadzimy w imieniu Inwestora i przy jego udziale negocjacje z GW.
 8. Nadzorujemy proces budowy inwestycji we współpracy z wykwalifikowanymi inspektorami nadzoru.
 9. Sprzedaż mieszkań/ powierzchni usługowej/ miejsc parkingowych oraz komercjalizacja powierzchni handlowo-usługowej.
 10. Oddanie do użytkowania oraz rozliczenie projektu.

Jakie są argumenty przemawiające za realizacją współpracy z METIS GROUP? Dlaczego budowa własnej struktury organizacyjnej nie ma sensu? Argumenty są w naszym przekonaniu oczywiste!

 • Finansowy: oszczędność kapitału.
 • Organizacyjny: jedna firma odpowiedzialna za cały proces inwestycyjny.
 • Merytoryczny: połączenie wiedzy i doświadczenia najlepszych firm na rynku.

Zapraszamy do współpracy!