Inwestycja mieszkaniowa wielorodzinna ul. Kurpinskiego Poznan

Inwestycja mieszkaniowa na ulicy Kurpińskiego w Poznaniu jest już na etapie realizacji. Inwestycja jest położona na jednej z ostatnich działek budowlanych na poznańskim Piątkowie. Zainteresowanie deweloperów podobnie jak potencjalnych klientów tą częścią miasta było zawsze bardzo duże. Mieszkańcy Poznania lubią Piątkowo ze względu na dużą ilość terenów zielonych oraz doskonały dostęp do każdego rodzaju usług i handlu. W drodze za oczekiwaniami klientów idą plany inwestycyjne deweloperów. Inwestycja przy ulicy Kurpińskiego pod nazwą Nowe Piątkowo jest realizowana przez spółkę Terra Haus. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej inwestycji mieszkaniowej wielorodzinnej przy ulicy Kurpińskiego w Poznaniu (www.nowepiatkowo.pl).

Na rynku inwestycji deweloperskich funkcjonuje podstawowa zasada: wyróżnij się lub zgiń!

Na etapie przygotowania biznes planu wspólnie z biurem projektów architektonicznych Przedsiębiorstwem ARI sp. z o.o. (www.ari.com.pl) dążyliśmy do zaprojektowania komfortowych i funkcjonalnych mieszkań. W największym stopniu zależało nam na stworzeniu lokali które najlepiej wpisują się w oczekiwania klientów na Piątkowie. Prowadzone przez ostatnie 6 lat badania struktury mieszkań cieszących się największym popytem doprowadziły do rzeczowych i konkretnych wniosków. Nasze wnioski zostały zaakceptowane przez Inwestora i wprowadzone w życie przez Przedsiębiorstwo ARI.

Prowadzona od 2009 roku analiza poznańskiego rynku deweloperskiego doprowadziła do wniosku, że są mieszkania, które sprzedają się efektywniej niż inne. Te mieszkania posiadają określone cechy charakterystyczne, strukturę, wielkość itd. Na etapie przygotowania biznes planu tworzymy model biznesowym oparty na racjonalnych wnioskach.

My uczestniczyliśmy w fazie przygotowania inwestycji. Byliśmy odpowiedzialni za opracowanie kompleksowego biznes planu i materiałów do banku.

Inwestycja mieszkaniowa wielorodzinna ul. Kurpinskiego Poznan