Leasing Nieruchomości

Profesjonalne doradztwo w pozyskaniu finansowania

Leasing nieruchomości

Leasing nieruchomości jest alternatywną formą finansowania nieruchomości. Dla wielu inwestorów na rynku nieruchomości jest to narzędzie nadal mało znane co oznacza, że jest również rzadko przez nich wykorzystywane. Warto jednak uwzględnić leasing nieruchomości w trakcie podejmowania decyzji o sposobie finansowania zakupu rentownego obiektu handlowego lub na przykład stacji benzynowej. Warto również rozważyć wykorzystanie leasingu zwrotnego w przypadku gdy obiekt handlowy jest już naszą własnością. Wtedy klient sprzedaje nieruchomości do leasing uzyskując w ten sposób środki, które może przeznaczyć na kolejne inwestycje. W zakresie leasingu nieruchomości mamy do wyboru leasing operacyjny, leasing finansowy i leasing zwrotny. Leasing jest narzędziem finansowym, który może stanowić alternatywę do standardowego kredytu inwestycyjnego lub obrotowego.

Oferujemy naszym klientom pełną poufność oraz bezpieczeństwo powierzonych nam informacji i dokumentów. Wysokiej jakości obsługa jest u nas standardem. Stosujemy sześcio etapowy model współpracy zaprezentownay poniżej:

  • PIERWSZY KONTAKT: nawiązanie znajomości z doradcą, omówienie planów inwestycyjnych, omówienie przedmiotu kredytu (mieszkania, domu, budowy itd.) oraz wyznaczenie wartości finansowania potrzebnej do pozyskania.
  • DANE ŹRÓDŁOWE: zebranie podstawowych informacji na temat wynagrodzenia kredytobiorców, kosztów życia, zobowiązań finansowych i innych danych potrzebnych w celu sprawdzenia zdolności kredytowej.
  • OFERTY BANKÓW: przygotowanie ofert banków, które będą zawierać takie dane jak wysokość raty, łączny koszt kredytu i wiele innych informacji. Wyjaśnienie wszystkich składników oferty kredytowej klientowi.
  • WYBÓR NAJLEPSZYCH OFERT: w trakcie procesu pozyskania finansowania pomagamy w wyborze najlepiej oferty pokazując korzyści i koszty wynikające z każdej z nich.
  • WNIOSKI KREDYTOWE: po podjęciu ostatecznej decyzji o wyborze instytucji finansowej i oferty doradca wypełnia wszystkie potrzebne dokumenty i wnioski. Kolejnym etapem pracy jest zebranie potrzebnych dokumentów stanowiących załącznik do wniosku. Komplet jest składany do instytucji finansowej.
  • UMOWA KREDYTOWA: omówienie decyzji kredytowych i podpisanie umowy.
Napisz do nas
Skontaktujemy się z tobą

Wyślij wiadomośćclear

Nasze doświadczenie

Klientów

milionów zł pozyskanego finansowania

lat doświadczenia

Rodzaje leasingu nieruchomości

Jakie są najważniejsze zasady funkcjonowania leasingów?

Leasing operacyjny

Leasing operacyjny od budynku stanowi w pełni koszt uzyskania przychodu dla korzystającego, amortyzacji podatkowej dokonuje finansujący jednakże przedmiot leasingu jest wykazany w bilansie korzystającego.

Leasing operacyjny

Leasing finansowy: amortyzacja podatkowa jest wykonywana po stronie korzystającego, kosztem uzyskania przychodów dla korzystającego jest dodatkowa część odsetek od raty leasingu, nie ma ograniczeń co do minimalnych wartości wykupu i okresu trwania umowy.

Leasing operacyjny

Leasing zwrotny: klient sprzedaje nieruchomość do leasingu uzyskując w ten sposób środki, które można przeznaczyć na kolejne inwestycje, po zakończeniu umowy klient ma obowiązek odkupić nieruchomość po cenie ustalonej w umowie leasingowej (rata balonowa).

Rodzaje Inwestycji

Dla jakich inwestycji pozyskujemy leasingi?

Korzyści ze współpracy

Co zyskasz dzięki współpracy właśnie z nami?

Profesjonalizm

współpracę opieramy na rzetelnej komunikacji oraz pełnym wsparciu w zakresie przygotowania dokumentacji kredytowej.

Wiedza i doświadczenie

Posiadamy przekrojową wiedzę o ofercie banków oraz realnych możliwościach pozyskania finansowania.

Finanse

doradzamy klientowi jak zaoszczędzić odsetkach w dłuższym okresie czasu wykorzystując ofertę najlepszej instytucji finansowej.

Instytucje finansowe, z którymi współpracujemy

Z nami pozyskasz leasing nieruchomości w tych bankach: