METIS GROUP

Profesjonalne doradztwo biznesowe i gospodarcze

Od 2009 roku skutecznie wspieramy rozwój firm na rynku polskim. Świadczony przez nas konsulting to fachowe doradztwo, które pomaga w rozwijaniu biznesów. Naszą specjalnością jest doradzanie w trakcie przygotowania i realizacji inwestycji budowlanych. METIS GROUP to firma konsultingowa z siedzibą na terenie miasta Poznań, która poważnie i z rozwagą podchodzi do każdego zadania. Mierzymy siłę na zamiary równocześnie będąc ambitnym. Lata doświadczeń spowodowały, że posiadamy szeroką wiedzę z zakresu doradztwa biznesowego oraz gospodarczego, a dzięki maksymalnemu zaangażowaniu i wytężonej pracy, nasza skuteczność sięga ponad 90%.

Tak jak profesjonalne firmy konsultingowe, wspieramy naszych klientów praktycznie na wszystkich płaszczyznach działania, dając gwarancję wykorzystania pełnego potencjału zasobów firmy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że realizacja każdego projektu to długofalowa współpraca, dlatego oferujemy kompleksowe doradztwo gospodarcze i inwestycyjne.

Wykonujemy usługi konsultingowe, pozyskujemy dla naszych klientów finansowanie (doradztwo finansowe) oraz realizujemy inwestycje deweloperskie. Zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów doradczych rozwijając tym samym doświadczenie i zyskując zaufanie zleceniodawców w tak specyficznej branży, jaką jest konsulting. W naszej pracy cierpliwie słuchamy klienta, drobiazgowo analizujemy rynek, kreatywnie tworzymy plany rozwoju, rozważnie planujemy ich wprowadzenie i surowo oceniamy inwestycje. Każdy stworzony przez nas do tej pory biznes plan pozytywnie przeszedł weryfikację i pozwolił naszym klientom na otrzymanie wnioskowanej kwoty. Tym co wyróżnia METIS GROUP to wiedza i profesjonalizm.

Konsulting METIS Group to szeroki zakres usług doradczych

Jesteśmy specjalistami w świadczeniu usług doradczych w zakresie strategii rozwoju, wycen firm, analiz strategicznych, due diligence i analiz finansowych. Wszystkim klientom zapewniamy profesjonalne doradztwo gospodarcze i biznesowe, począwszy od sporządzania biznes planów, poprzez pozyskiwanie unijnych dotacji czy realizację fuzji i przejęć.

W odróżnieniu od firm konsultingowych działających na rynku, naszym głównym obszarem specjalizacji jest branża budowlana i inwestycje związane z budownictwem. Współpracujemy ze średnimi i dużymi przedsiębiorstwami na rynku Polskim i międzynarodowym.

Przygotowujemy biznes plany dla:

  • Inwestycji mieszkaniowych wielorodzinnych.
  • Inwestycji handlowo-usługowych.
  • Inwestycji biurowych.
  • Inwestycji hotelowych i wypoczynkowych.

Opracowujemy i wprowadzamy strategie rozwoju dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Napisz do nas
Skontaktujemy się z tobą

Wyślijclear

Nasze doświadczenie

Biznes planów

Strategii rozwoju

Wycen firm

NASZ ZESPÓŁ  

Jarosław Krzymiński METIS GROUP Partner
Jarosław Krzymiński

Partner Zarządzający

Marek Krzymiński

Właściciel

JAKIE SĄ KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY? 

Dowiedź się jak możemy wspomóc Twój rozwoju.  

Zwiększenie wartości przychodów i zysków

poprzez opracowanie logicznego budżetu realizacji celów strategicznych i efektów ekonomicznych wprowadzenia strategii rozwoju.

Rozwój skuteczności realizacji celów strategicznych

poprzez zarządzanie zadaniami, odpowiedzialnościami, miernikami efektywności pracy, budżetem i harmonogramem.

Utrwalanie relacji z klientami

zdobywanie nowych klientów, poszerzanie obszarów działania i tworzenie silnego wizerunku na rynku w wyniku wprowadzonej strategii marketingowej.

Opracowanie scenariusza rozwoju firmy

w formie logicznego procesu koncentrującego uwagę pracowników na najbardziej dochodowych działaniach
i tych priorytetowych.

Zwiększenie motywacji Członków Zarządu i Pracowników

poprzez wspólnie wypracowaną WIZJĘ firmy i scenariusz jej realizacji.

Zwiększenie przejrzystości i efektywności działania firmy

przez zaprojektowanie mapy procesów biznesowych, mierników efektywności pracy i kierunków rozwoju.

Rozwój trwałej przewagi konkurencyjnej firmy

poprawiając tym samym skuteczność rywalizacji z konkurentami o względy klientów.

Rozwój zdolności oceny ryzyka

wykorzystując mapę ryzyka biznesowego, aby uniknąć błędnych decyzji strategicznych.