METIS GROUP TV trailer to film witający na channel METIS GROUP na youtube (www.youtube.com/metisgrouptv). Ważnym celem naszej działalności jest dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem z osobami zainteresowanymi tematyką konsultingu. Wykonywane przez nas usługi konsultingowe dla jednej osoby mogą być uznane za znaczące i niosące za sobą duże doświadczenie i wiedzę. Dla kogoś innego mają one marginalne znaczenie. W każdym filmie staramy się przekazać część naszej wiedzy i doświadczenia. Nawet jeżeli firmy są czasami długie i zawiłe to wiedz, że w natłoku codziennych spraw staramy się przygotować atrakcyjny wizualnie i merytorycznie film.

Dla nas z dużą pewnością kanał METIS GROUP jest czymś co pobudza zmysły i ciało. To tak jakbyśmy na szybach dużego sklepu odzieżowego wywiesili wielki baner z napisem PROMOCJA. Komunikat uderza w twarz i zachęca do zakupu część przechodnich. Pozostali nie będą chcieli skorzystać z oferty. Liczymy na to, że trafimy z naszymi filmami do publiczności, którą interesuje konsulting.

 

Zarządzanie firmą, biznes plany i strategie rozwoju to tematy nagrań na profilu METISGROUPtv.

Pewnie zastanawiają się Państwo: dla kogo jest ten portal? Otóż nagrywamy filmy z myślą o osobach które chcą skutecznie rozwijać swoją karierę zawodową, przedsiębiorcach i kadrze zarządzającej. Te trzy grupy osób mogą znaleźć na naszym portalu coś dla siebie, dokładnie tak samo jak znaleźli nasi klienci.

Na naszym profilu na youtube systematycznie ukazują się nagrania w trakcie których Pan Marek Krzymiński (właściciel METIS GROUP) opowiada:
1. O wiedzy i doświadczeniu, które nabyliśmy w trakcie realizowania usług doradczych i chcemy się nim dzielić,
2. O dylematach z którymi muszą radzić sobie zarządzający i właściciele firm, a co ważniejsze metodach jak rozwiewamy wątpliwości i wspieramy klientów.
3. O sprawdzonych poradach których udzieliliśmy naszym klientom dzięki czemu wzbili się na wyżyny swoich możliwości, przełamali kryzys lub osiągnęli cel długoterminowy.

Obejrzyj film na temat strategii rozwoju kariery zawodowej: