Inwestycja mieszkaniowa wielorodzinna ul. Polna 28 Poznan

Mieszkania już w sprzedaży- inwestycja ul Polna jest w trakcie realizacji. Polna 28, bo taką nazwę nosi inwestycja dla której nasza firma przygotowała biznes plan cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Inwestycja położona jest w samym centrum Jeżyc. Jeżyce od dłuższego czasu przeżywają odrodzenie. Aktualnie w okolicy zrealizowane są 3 inne projekty deweloperskie. Dzielnica staje się coraz bardziej atrakcyjna dla mieszkańców nie tylko z powodu rewitalizacji zniszczonych kamienic ale także realizacji nowoczesnych i designerskich projektów mieszkaniowych.

Biznes plan inwestycji zapewnia jej skuteczną i przemyślaną realizację.

Prezentowana inwestycja jest aktualnie we wczesnym stadium realizacji. Inwestor oferuje doskonale zaprojektowane i komfortowe mieszkania w nowoczesnym budynku. Inwestor dołożył wszelkich starań, aby model biznesowy inwestycji idealnie wpisywał się w grupę docelową klientów. Poza aspektami jakościowymi inwestycji również położono duży nacisk na dostosowanie ceny do możliwości finansowych klientów.

Biznes plan pokazuje szanse i zagrożenia na rynku ze strony klientów, konkurencji, procedur administracyjnych, rozwiązań technicznych i innych czynników. Aby poradzić sobie z zagrożeniami należy rozwinąć wiedzę i umiejętności czyli silne strony przedsiębiorstwa.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej inwestycji (www.polna28.pl).

Jako METIS GROUP uczestniczyliśmy w fazie przygotowania inwestycji. Nasz zespół był odpowiedzialny za opracowanie kompleksowego biznes planu i materiałów do banku. Inwestor wyznaczył nam cel kompleksowego opracowania modelu biznesowego we współpracy z projektantami i zespołem odpowiedzialnym za sprzedaż oraz nadzór inwestorski z ramienia Inwestora. Bardzo ważną częścią pracy jest odpowiednie przygotowanie scenariuszy realizacji inwestycji mając na uwadze oczekiwany harmonogram sprzedaży. Im więcej inicjatyw marketingowych zostanie przygotowanych na etapie realizacji biznes planu tym większa elastyczność Inwestora w trakcie realizacji strategii marketingowej. Ostatecznym efektem naszej pracy jest realizowana inwestycja. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej (www.polna28.pl)

 

Inwestycja mieszkaniowa wielorodzinna ul. Polna 28 Poznan