Pokonujemy bariery realizujemy cele klientów. To nasza propozycja wartości którą oferujemy naszym klientom. Stawiamy na profesjonalizm i skuteczność wykonywanej przez nas pracy. Koncentrujemy się na celach, określamy szczegółowy harmonogram działania, a następnie przechodzimy do realizacji.

Jeżeli doświadczasz w swojej firmie takich sytuacji jak:

 • Spadek efektywności pracy pracowników.
 • Brak celów rozwoju firmy.
 • Brak pomysłu na realizację celów już wyznaczonych przez kadrę kierowniczą.
 • Spadek wartości przychodów i zysków.
 • Brak motywacji do realizowania nowych celów przez kadrę zarządzającą i pracowników.
 • Brak kapitału na rozwój działalności.
 • Brak klientów i pomysłu na ich zdobycie.

To należy coś z tym zrobić! Rozwiązanie bieżących problemów jest pierwszym krokiem w drodze do rozwoju działalności. Wykonaj pierwszy krok, przejdź przez następujący proces logiczny:

 1. Wypisz wszystkie bariery których doświadczasz w swojej firmie.
 2. Określ źródło wymienionych w poprzednim punkcie barier: osobę, proces, narzędzie, itd.
 3. Gdy już wiesz gdzie leży źródło blokady to warto się zastanowić nad sposób ich rozwiązania.
 4. Przeprowadź proces burzy mózgów w pierwszej kolejności samodzielnie.
 5. W drugiej kolejności zaproś do pracy nad rozwiązaniem zdiagnozowanych barier swoich współpracowników. Bądźcie twórczy! Nawet najbardziej abstrakcyjne rozwiązania mogą doprowadzić do osiągnięcia upragnionego celu.
 6. Przygotuj plan realizacji wyznaczonych zadań. Postępuj systematycznie, czyli po realizacji jednego celu przejdź do następnego.

Zyskaj wiedzę na temat technik pokonywania barier rozwoju firmy. Dowiedz się więcej jak realizować cele rozwoju.

Przeczytaj artykuły opracowane na podstawie rzeczywistych realizacji. W każdym artykule prezentujemy wartościowe wskazówki jak wprowadzić firmę na właściwy tor rozwoju, aby realizować swoje ambicje, marzenia i cele.Poniżej znajduje się prezentacja METIS GROUP która pokazuje zakres naszej działalności.

Nie ma znaczenia czy naszą ofertę nazwiemy opracowaniem biznes planu, przygotowaniem strategii rozwoju, audytem strategicznym czy też analizą finansową. W każdym przypadku nawiązania współpracy wyznaczamy cele współpracy, a następnie je realizujemy.

Oferujemy naszym klientom kompleksową usługę wsparcia procesu rozwoju firmy. Wykonujemy usługi doradztwa biznesowego, doradztwa finansowego i realizacji inwestycji. W ten sposób pokrywamy naszym wsparciem większość obszarów działań rozwojowych każdego przedsiębiorstwa. Zapoznaj się z prezentacją naszej firmy, aby lepiej poznać zakres prowadzonej działalności. Równocześnie zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą pod numerem telefonu: +48-500-817-158.