METIS GROUP to dynamicznie rozwijająca się firma konsultingowa świadcząca usługi w zakresie doradztwa biznesowego, finansowego i inwestycyjnego. Dla naszych klientów przygotowujemy biznes plany, strategie rozwoju, pozyskujemy finansowanie oraz zarządzamy majątkiem. Nasza praca opiera się na zaufaniu dlatego też szukamy osób rzetelnych i systematycznych.

Doradca finansowy/sprzedawca

OPIS STANOWISKA:

Zakres obowiązków obejmuje zadania związane z pozyskaniem nowych klientów oraz sprzedażą produktów inwestycyjnych.

NAJWAŻNIEJSZE ZADANIA TO:

  • Uczestniczenie w aktywnym procesie pozyskiwania nowych klientów;
  • Prowadzenie rozmów handlowych z właścicielami firmami oraz członkami kadry zarządzającej;
  • Przygotowanie dokumentacji finansowej firmy;
  • Opracowanie propozycji rozwiązań finansowych;
  • Tworzenie biznes planów i projekcji finansowych;
  • Obsługa klientów polskich w zakresie konsultingu i pozyskania finansowania;

OCZEKIWANIA:

  • Absolwent studiów wyższych;
  • Umiejętności handlowe- pozyskania nowych klientów;
  • Dyspozycyjność;
  • Zdolności analityczne oraz umiejętność obsługi programu Excell;
  • Umiejętność organizacji czasu pracy;
  • Nastawienie na rozwój i chęć przyjmowania ambitnych zadań;

OFERUJEMY:

  • Szansa realizowania ambitnych celów finansowych;
  • Dostęp do najlepszych produktów inwestycyjnych;
  • Pracę w profesjonalnym i młodym zespole;
  • Rozwój wiedzy na temat produktów inwestycyjnych;
  • Możliwość zdobywania wiedzy od praktyków oraz cennego doświadczenia w doradztwie.
  • Aktywny udział w realizowaniu projektów doradczych;

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: praca@metisgroup.pl.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na poniższy adres wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133 pozycja 833)”