2580000 kredyt inwestycyjny obiekt handlowy jest to projekt  który zrealizowaliśmy w zakresie pozyskania kredytu inwestycyjnego. W trakcie jego realizacji naszym obowiązkiem było doprowadzenie do pozyskania kredytu inwestycyjnego. W ramach naszej pracy opracowaliśmy pełną dokumentację kredytową w zakresie:

Ważne w trakcie procesu było przeprowadzenie szeregu konsultacji z bankami oraz ostatecznie doprowadzenie do uzyskania decyzji kredytowej. W trakcie przygotowania umowy kredytowej prowadziliśmy proces negocjacji zapisów umownych. Zawsze negocjujemy warunki cenowe oraz formalno-prawne. Z naszego doświadczenia wynika, że wiele umów kredytowych może ograniczać możliwość prowadzenia działalności operacyjnej spółki lub narzuca na jednostkę niepotrzebne wymagania, które podnoszą koszt finansowania.

Naszym celem było i zawsze jest zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa Inwestora. Bezpieczeństwo inwestycji i zleceniodawcy jest dla nas najważniejsze dlatego rzetelnie analizujemy wszystkie dokumenty. Kredyt inwestycyjnym ma to do siebie, że często zaciągany jest na długi okres czasu. Na przykład kredyt na park handlowy to okres między 10 a 15 lat. W tym okresie czasu wiele może się wydarzyć dlatego tak ważne są kwestie prawne. Należy również zauważyć, że w tak długim okresie czasu korzystania z kredytu inwestycyjnego każda dziesiąta i setna część procenta ma duże odzwierciedlenie w rentowności. W trakcie opracowania biznes planu i analizy finansowej zawsze pokazujemy zleceniodawcy różnice w kosztach finansowych przy zmieniającym się oprocentowaniu kredytu.

2580000 kredyt inwestycyjny obiekt handlowy to kolejny projekt który zakończył się sukcesem!