Biznes Plan – Inwestycja Mieszkaniowa Polna – 2 etap

Biznes Plan – opis projektu

Inwestycja deweloperska przy ulicy Polnej w Poznaniu. Biznes Plan przygotowany dla niej zakładał kompleksowe przygotowanie projektu inwestycyjnego w tym z pozyskaniem oferty i konsultacjami z firmą budowlaną Baumat z Bydgoszczy (www.baumat.com.pl). Specyfika projektu mieszkaniowego wielorodzinnego przy ulicy Polnej w Poznaniu wynika z wielkości inwestycji. Nieruchomość ma jedynie 260 mkw powierzchni. Jest to działka narożnikowa która musi być zabudowana w celu utrzymania ładu przestrzennego miasta.

Inwestycja deweloperska – wspieramy działalność inwestorów

Na etapie przygotowania biznes planu zaproszono do współpracy firmę Baumat. Oferuje ona rozwiązania w zakresie prefabrykacji betonowej. Oznacz to, że na budowę przyjeżdżają całe ściany które następnie są montowane w trwałą konstrukcję. Technologia jest czysta, szyba, a budynki z niej wykonane są wysokiej jakości. Na youtube można obejrzeć filmy na których zaprezentowany jest proces budowy w tej technologii. W ramach zainicjowanej współpracy z producentem prefabrykatów betonowych proces realizacji inwestycji skróciliśmy o połowę. Niniejsza zmiana wpłynęła korzystnie na koszty około budowlane i budowlane. Przygotowany biznes plan zawierał również inne ulepszenia organizacyjne które wpłynęły na zwiększenie zysku z inwestycji. Korzystne zmiany były dla nas szczególnie ważne ponieważ w tym projekcie zajmujemy się również pozyskaniem kredytu. Kredyt inwestycyjny bo o takiej formie finansowania mówimy wymaga od doradcy finansowego szerokiej wiedzy w zakresie prawa budowlanego, procesu inwestycyjnego i technik opracowania analizy finansowej inwestycji. Kredyty inwestycyjne to główny zakres naszej specjalizacji w zakresie doradztwa finansowego.

Jesteśmy przedstawicielem firmy BAUMAT

Firma METIS GROUP jest przedstawicielem firmy Baumat na terenie zachodniej części Polski. Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją firmy: https://www.youtube.com/watch?v=aSWF3GMbO_M