Firma konsultingowa przygotowuje biznes plan

Biznes plan dla inwestycji mieszkaniowej wielorodzinnej z usługami w parterze przy ulicy Sikorskiego w Poznaniu to kolejny projekt który zrealizowaliśmy dla wiodącej polskiej firmy deweloperskiej. Inwestycja jest zlokalizowana na poznańskiej Wildzie w bliskiej okolicy rynku Wildeckiego. Jest to doskonała lokalizacja pod inwestycję mieszkaniową z uwagi na szybki dojazd do centrum miasta, budynków biurowych takich jak Andersia Business Centre, centrum handlowego Stary Browar, jednostek oświatowych takich jak: szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum i Politechnika Poznańska. Projekt koncepcyjny został opracowany przez poznańskie biuro projektów architektonicznych CDF Architekci.

Kompleksowe doradztwo biznesowe

Zabudowa zakłada realizację siedmio-kondygnacyjnego budynku w którym pierwsza kondygnacja została przewidziana pod powierzchnie handlowo usługowe. Biznes plan przewidział kompleksowe przygotowanie organizacyjne inwestycji na podstawie przedstawionych przez Inwestora wymagań. Inwestycja posiada ogromny potencjał rozwoju ze względu na lokalizację, silną tożsamość stworzoną na etapie realizacji projektu koncepcyjnego oraz doskonale przemyślanej struktury mieszkań. W trakcie przygotowania usługi konsultingowej wszystkie czynniki tworzące konkurencyjność inwestycji były omówione z Inwestorem. Przygotowana przez nas usługa doradcza doprowadziła do rzeczowych wniosków i rekomendacji, które zostały przedstawione Zleceniodawcy. Jest to jedna z ostatnich lokalizacji na Wildzie dlatego też można powiedzieć o unikatowym charakterze inwestycji.
Zapoznaj się z naszą ofertą opracowania biznes planu dla inwestycji deweloperskiej: biznes plany i studium wykonalności. Realizujemy dla naszych klientów biznes plany inwestycji oraz strategie marketingowe. Dla Inwestorów którzy posiadają nieruchomości pod zabudowę mieszkaniową i komercyjną opracowaliśmy ofertę w zakresie doradztwa biznesowego polegająca na kompleksowej realizacji inwestycji od momentu przygotowania koncepcji architektonicznej aż po oddanie do użytkowania i rozliczenia zysków. Jesteśmy firmą konsultingową, która wykonuje kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.

Inwestycja mieszkaniowa z uslugami w parterze ul. Sikorskiego