Firma METIS GROUP miała przyjemność realizacji biznes planu dla inwestycji mieszkaniowej wielorodzinnej przy ulicy Rembertowskiej w Poznaniu. Jest to kolejny projekt zrealizowany w ramach usługi w zakresie doradztwa biznesowego. Biznes plan został przygotowany dla firmy Via Polonia S.A.

Inwestycja składa się z sześciu budynków o łącznej powierzchni około 7’500,00 metrów kwadratowych. Inwestycja jest reklamowana na stronie internetowej: http://pogodnyskwer.pl/pl/start. Inwestycja miała również swoje stoisko reklamowe na ostatnich targach mieszkaniowych w Poznaniu.

Mieszkania zostały doskonale zaprojektowane przez pracownię architektoniczną CDF Architekci. Inwestycja charakteryzuje się nowoczesną architekturą i doskonałą funkcjonalnością. Można by wymieniać wiele atutów inwestycji ostatecznie i tak ostateczny klient oceni je z własnej perspektywy. W trakcie przygotowania biznes planu dążyliśmy do jak najbardziej obiektywnej oceny inwestycji. W celu zebrania większej ilości informacji uczestniczyliśmy w targach mieszkaniowych. Nasze obserwacje doprowadziły do wniosku, że stoisko Pogodnego Skweru cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem odwiedzających. Można się nawet pokusić stwierdzeniem, że było ono oblegane. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej:  http://pogodnyskwer.pl/pl/start

Inwestycja mieszkaniowa wielorodzinna ul. Rembertowska METIS GROUP