fbpx

Biznes Plan Condohotel w Rewalu

Biznes Plan Condohotel w Rewalu

Biznes Plan – opis projektu

Biznes plan Condohotel w Rewalu (zapraszamy do odwiedzenia strony www.rewal.pl)  to drugi projekt deweloperski przygotowany nad morzem. Aktualnie wielu deweloperów decyduje się na realizację budynków mieszkalnych lub typowo hotelowych nad polskim wybrzeżem. Inwestycje najczęściej zlokalizowane są w kurortach nadmorskich z uwagi na mniejszą sezonowość ich wykorzystania. Co ważniejsze inwestycje posiadają pełne zaplecze rekreacyjne, wellness&spa a często także gabinety medyczne. Opierając swój model biznesowy na urozmaiceniu oferty inwestorzy liczą na większy zysk ze sprzedaży mieszkań/apartamentów. Rynek im sprzyja ponieważ posiadanie takiego lokali jest aktualnie bardzo modne. Pytanie brzmi kiedy klientom znudzą się wyjazdy do hoteli w których poza basenem, częścią spa i zabiegami kosmetycznymi zapragną troche więcej atrakcji? W jakim kierunku należy prognozować rozwój rynku usług wypoczynkowych w Polsce? Przygotowane przez nas inwestycje wskazują na niniejsze wątpliwości aby pokazać Inwestorowi możliwości lepszego opracowania modelu biznesowego. Ściśle współpracujemy ze zleceniodawcą na etapie przygotowania projektu.

Nasza praca w trakcie przygotowania inwestycji

Celem naszej pracy było kompleksowe przygotowanie inwestycji w zakresie modelu biznesowego, koncepcji architektonicznej, rozliczenia kosztów inwestycji i przygotowanie harmonogramu rzeczowo-finansowego realizacji projektu. W trakcie przygotowania modelu biznesowego zwróciliśmy szczególną uwagę na konkurencyjność jednostki czyli elementy oferty, które przyciągają klientów i świadczą o atrakcyjności. W działalności hotelowej warto zwrócić uwagę na tożsamość jednostki, czyli spójny wystrój wnętrz. Doskonale przygotowane pod tym względem są amerykańskie sieci hotelowe. Spójność wnętrz hotelu (w tym pokoi hotelowych) z architekturą budynku oraz usługami dodatkowymi daje możliwość na przygotowanie tematycznego hotelu np. wodny świat, rafa koralowa, fauna wodna, wyspa skarbów i inne tematy. Hotel musi się wyróżniać z grona maszynowo projektowanych obiektów nastawionych jedynie na wysokie obłożenia. Takie jednostki nie osiągają najlepszych wyników ponieważ wysoki stopień wykorzystania pokoi jest osiągnięty dzięki obniżkom cen. Stworzenie unikatowej tożsamości inwestycji tworzy bardzo dużą szansę na osiągnięcie sukcesu. Warto wcześniej oszacować koszty związane z realizacją wyznaczonego planu. W trakcie naszej pracy szczegółowo rozliczamy koszty na podstawie ofert od wykonawców. Skrupulatnie wyznaczone koszty tworzą całościowy budżet inwestycji który weryfikuje możliwość realizacji pomysłu. W jaki sposób przebiega weryfikacja? Otóż na podstawie skonfrontowania budżetu wstępnego i operacyjnego realizacji inwestycji z kilkoma scenariuszami generowania przychodów wynikających z różnych planów rozwoju.

Zapraszamy do współpracy

w zakresie opracowania biznes planów

Korzyści z instalacji ogrzewania podłogowego

Korzyści z instalacji ogrzewania podłogowego

Biznes plan, czyli plan doskonały!

Biznes plan, czyli plan doskonały!

Ogrzewanie podłogowe- zasady funkcjonowania

Ogrzewanie podłogowe- zasady funkcjonowania

Jakie przepisy zmieniają naszą świadomość o domach energooszczędnych?

Jakie przepisy zmieniają naszą świadomość o domach energooszczędnych?

Dom energooszczędny, czyli jaki?

Dom energooszczędny, czyli jaki?

Jakie są korzyści z budowy domu energooszczędnego?

Jakie są korzyści z budowy domu energooszczędnego?

Czy opracowanie biznes planu ma sens?

Jak obniżyć straty ciepła i koszty eksploatacji domu

Jak obniżyć straty ciepła i koszty eksploatacji domu Jak obniżyć straty ciepła i koszty eksploatacji domu to pytanie które często zadajemy sobie zbyt p&oacute…