fbpx

Biznes plan Szklarska Poręba Hotel

Biznes plan Szklarska Poręba Hotel został przygotowany dla Inwestora planującego zakup nieruchomości w celu realizacji planowanej inwestycji. Celem biznes planu było ustrukturyzowanie inwestycji w zakresie planowanej działalności biznesowej. Do naszych zadań należało przygotowanie kompleksowej analizy rynku, wyznaczenie strategii cenowej, opracowanie kosztorysów we współpracy z firmami budowlanymi oraz przygotowanie kompleksowej analizy finansowej inwestycji.

Ważnym krokiem naszej działalności było pozyskanie finansowanie dla niniejszego projektu. W tym zakresie przygotowaliśmy dla Inwestora dokładną analizę możliwości pozyskania finansowania wśród wiodących banków komercyjnych na rynku polskim. Przygotowaliśmy na podstawie biznes planu wstępną informację o inwestycji oraz analizę finansową. Na podstawie tych informacji pozyskaliśmy rzeczową informację z instytucji finansowych że istnieje możliwość skredytowania projektu. Nasza usługa w zakresie doradztwa finansowego (doradztwa kredytowego) spotkała się z dużym zainteresowaniem klienta.

Biznes plan inwestycji condo hotelu i jego specyfika

Biznes plan inwestycji hotelowej jest o tyle specyficzny, że należy w prognozach uwzględnić takie elementy ryzyka jak zmiana poziomu obłożenie w okresie prowadzenia działalności, zmiana WIBORU i jego wpływ na koszty finansowe oraz ewentualne zmiany kosztów operacyjnych działalności związanych z eksploatacją obiektu. Wszystkie obszary analizy ryzyka w trakcie opracowania biznes planu wskazały na wysoką rentowność biznesu. Biznes plan został zaakceptowany przez Inwestora.