Biznes plan Dom studencki

Biznes plan Dom studencki

Kolejnym zrealizowanym projektem był biznes plan dom studencki. Dokładnie w połowie 2015 roku przygotowaliśmy biznes plan inwestycji budowlanej polegającej na realizacji domu studenckiego. Lokalizacja inwestycji to Poznań z uwagi na duży potencjał miasta, aby stać się centrum akademickim o znaczeniu ogólnopolskim. Nieruchomość położona w bliskiej odległości od kampusu akademickiego Morasko należącego do Uniwersytetu imienia Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Biznes plan Dom studencki – zakres pracy

Ważnym elementem projektu jest jego wykonanie. Inwestor zakłada realizację inwestycji z gotowych modułów kontenerowych. Korzyścią jest szybka realizacji i wysokiej klasy standaryzacja jednostek mieszkalnych jak to ma miejsce w krajach zachodnioeuropejskich takich jak Francja, Niemcy czy też Wielka Brytania.  Biuro projektów Przedsiębiorstwo ARI sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (www.ari.com.pl) przeprowadziło szczegółową analizę europejskiego rynku domów studenckich i na jej podstawie zaprojektowali dom studencki w Poznaniu. Zleceniodawcy zależało na prostej architekturze i dużej funkcjonalności. Nadrzędnym celem inwestycji było maksymalizowanie zysków. Biznes plan Dom studencki to projekt dla którego analiza finansowa była przygotowana dla perspektywy 10 lat prowadzenia działalności. Nasza usługa konsultingowa dostarczyła zleceniodawcy kompleksową informację na temat szans i zagrożeń wynikających z realizacji projektu. W trakcie przygotowania opracowaliśmy kompleksowy model biznesowy, który może zostać przełożony na inne projekty domów studenckich. Aktualnie trwają prace nad wyborem terenu pod realizację kompleksu akademickiego.

Zapraszamy do współpracy polecamy Przedsiębiorstwo ARI sp. z o.o. (www.ari.com.pl). Zapoznaj się z naszą ofertą opracowania biznes planu dla inwestycji deweloperskiej.

Biznes plan Dom studencki – inne realizacje

Biznes plan hotel Szklarska Poręba
Biznes plan hotel Szklarska Poręba

Biznes plan hotel Szklarska Poręba został przygotowany dla Inwestora planującego zakup nierucho…

Analiza opłacalności Hotel Remes

Analiza opłacalności Hotel Remes to zadanie które polegało na przeprowadzeniu audytu finansoweg…

Biznes Plan Condohotel w Rewalu

Biznes plan Condohotel w Rewalu (zapraszamy do odwiedzenia strony www.rewal.pl)  to drugi projekt de…

Inwestycja w akademik-biznes plan
Biznes plan Dom studencki

Kolejnym zrealizowanym projektem był biznes plan dom studencki. Dokładnie w połowie 2015 roku przygo…

Biznes plan Hotel Świnoujście

Biznes plan Hotel Świnoujście to pierwszy biznes plan przygotowany dla działalności hotelowej. Inwes…