fbpx

Biznesplan inwestycja wielorodzinna Swarzędz

Biznesplan inwestycja wielorodzinna Swarzędz

Biznesplan inwestycja wielorodzinna Swarzędz dla Inwestycja Mieszkaniowa Swarzędz – został przygotowany w czerwcu 2016 roku. Celem opracowania biznes planu była ocena efektywności finansowej inwestycji, przeprowadzenie negocjacji cenowej zakupu nieruchomości z właścicielem działki oraz pozyskanie kredytu inwestycyjnego. Ostatecznie wszystkie cele zostały osiągnięte w trakcie naszej współpracy ze Zleceniodawcą.

Specyfika projektu Biznes plan Inwestycja Mieszkaniowa Swarzędz

Najważniejszą częścią biznes planu była część analityczna (finansowa) z uwagi na dużą wrażliwość projektu. Mieszkania w Swarzędzu są dużo tańsze niż w Poznaniu. Rynek mieszkaniowy w Swarzędzu wykazuje duży potencjał rozwoju. Potencjał rozwoju odnosi się do możliwości wzrostu co zauważyli deweloperzy dlatego coraz więcej firm decyzuje się na zakup terenów i realizację kolejnych projektów. Wzrost konkurencji może w konsekwencji spowodować nadpodaż produktów deweloperskich co może zmusić firmy do obniżenia ceny sprzedaży. Wrażliwość projektu była rozpatrywana w kontekście różnych scenariuszy rozwoju rynku.

Nasze zaangażowanie w projekt

Po przygotowaniu opracowania – Biznes plan Inwestycja Mieszkaniowa Swarzędz – uczestniczyliśmy w kilku sesjach spotkań mających na celu weryfikację założeń finansowych projektu inwestycyjnego. Biznes plan został ostatecznie zaakceptowany przez klienta. Przygotowana przez nas pełna dokumentacja została złożona do banku. W trakcie prowadzenia procedury pozyskania kredytu inwestycyjnego byliśmy kilkukrotnie poproszeni o wyjaśnienia. Po ich złożeniu wydano pozytywną decyzję kredytową udzielając tym samym kredyt inwestycyjny na realizację inwestycji budowlanej. Każdy przygotowany biznes plan i pozyskany kredyt inwestycyjny jest dla nas wielkim sukcesem. Każdy kolejny zrealizowany cel umacnia nas w przekonaniu, że nasza praca ma znaczenie ponieważ dzięki niej nasi klienci mogą pozyskiwać kredyty inwestycyjne i hipoteczne na dobrych warunkach cenowych.

Zapraszamy do współpracy

w zakresie opracowania biznes planu

Korzyści z instalacji ogrzewania podłogowego

Korzyści z instalacji ogrzewania podłogowego

Biznes plan, czyli plan doskonały!

Biznes plan, czyli plan doskonały!

Ogrzewanie podłogowe- zasady funkcjonowania

Ogrzewanie podłogowe- zasady funkcjonowania

Jakie przepisy zmieniają naszą świadomość o domach energooszczędnych?

Jakie przepisy zmieniają naszą świadomość o domach energooszczędnych?

Dom energooszczędny, czyli jaki?

Dom energooszczędny, czyli jaki?

Jakie są korzyści z budowy domu energooszczędnego?

Jakie są korzyści z budowy domu energooszczędnego?

Czy opracowanie biznes planu ma sens?

Jak obniżyć straty ciepła i koszty eksploatacji domu

Jak obniżyć straty ciepła i koszty eksploatacji domu Jak obniżyć straty ciepła i koszty eksploatacji domu to pytanie które często zadajemy sobie zbyt p&oacute…