METIS GROUP » Energooszczędne inwestycje

Historia naszej działalności METIS GROUP

od 2009 roku świadczymy specjalistyczne usługi w zakresie opracowania biznes planów inwestycji budowlanych i deweloperskich, doradztwie kredytowym i doradztwie inwestycyjnym. Od 2009 roku pracujemy w branży budowlanej i w tej dziedzinie jesteśmy specjalistami. W trakcie 14 lat prowadzenia działalności wykonaliśmy dla naszych klientów następujące usługi: opracowanie biznes planu, analiza opłacalności inwestycji, prognoza płynności finansowej spółki w kontekście realizowanej inwestycji.

Znakomita większość inwestorów realizujących projekty budynków mieszkaniowych wielorodzinnych, parków handlowych, budynków biurowych, rewitalizacji kamienic i innych korzysta z finansowania zewnętrznego. Aby pozyskać takie finansowanie na korzystnych warunkach potrzebny jest profesjonalny biznes plan. Wtedy pojawiamy się MY! Potrafimy przygotować biznes plan dla każdej inwestycji budowlanej. Specjalizujemy się w tym od 2009 roku. Jeżeli Inwestor powierzy nam również zadanie w zakresie pozyskania kredytu inwestycyjnego to z całą pewnością doprowadzimy do osiągnięcia wyznaczonego celu.

Nasza strategia:

  • Budowa budynków w zabudowie bliźniaczej, mieszkaniowej wielorodzinnej i usługowej w zabudowie szkieletowej drewnianej o najwyższym wskaźniku energooszczędności.
  • Budowanie długoterminowej strategii spółki opartej o poszanowanie środowiska naturalnego, klimatu i każdego mieszkańca naszej społeczności lokalnej.

Nasze zobowiązanie

  1. Każdy wybudowany i sprzedany dom to 20 posadzonych świerków pospolitych (lub innych drzew które były wykorzystane do budowy domu).
  2. Przy każdym wybudowanym budynku posadzimy drzewko bambusowe.

Cel przedsiębiorstwa:

Naszym celem jest świadczenie usługi doradztwa inwestycyjnego dla inwestorów na rynku budowlanym i deweloperskim, firm budowlanych i firm deweloperskich. Opracowujemy dla naszych klientów profesjonalne biznes plany inwestycji budowlanych.
Na rynku produktów deweloperskich naszym celem jest

Realizujemy inwestycje dla pokoleń

Wizja

Czy wiedzieliście, że drzewo bambusowe pochłania o 35% więcej dwutlenku węgla niż inne drzewa? Dlatego też naszym celem przyszłości jest realizacja farmy bambusowej na obszarze 20 tyś mkw pod Poznaniem. Aktualnie prowadzimy już prace mające na celu urzeczywistnienie naszej wizji. Poniżej zdjęcie naszego małego lasku bambusowego- dwie odmiany.

UWAGA: młode tyczki bambusa rosną do 20 cm na dóbę. W ciągu jednego sezonu z sadzonki może wyrosnąć nawet 30 nowych tyczek. Ten schemat powiela się każdego roku. W tym roku w ciągu 2 miesięcy (do 15 maja 2024 roku) na naszej plantacji pojawiało się 50 nowych tyczek!

Nasz zespół, czyli specjaliści w zakresie realizacji inwestycji budowlanych

Marek Krzymiński doradca finansowy 1

Marek Krzymiński / Prezes Zarządu

W 2009 roku założył firmę METIS GROUP jako jednoosobową działalność gospodarczą. Od tego momentu specjalizuje się w finansach przedsiębiorstw. Przygotował dla firm deweloperskich, budowlanych i inwestorów indywidualnych ponad 100 biznes planów. Zrealizował z sukcesem własną inwestycję deweloperską. Jak sam mówi najszybciej zdobywa się doświadczenie wtedy gdy inwestuje się własne pieniądze. Pozyskał dla swoich klientów finansowania w formie kredytów inwestycyjnych i obrotowych zapewniając tym samym płynności inwestycji.

Wykształcenie:

Kontakt:

  • Tel: +48-501-556-786
  • @: mkrzyminski@metisgroup.pl
  • Linkedin>>

Realizujemy inwestycje dla pokoleń- METIS GROUP sp. z o.o.