METIS GROUP » Twój doradca finansowy mówi » Biuro CK Zamek Poznań

Biuro CK Zamek Poznań

Biuro CK Zamek Poznań- Witamy i zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej nowej siedziby firmy w Zamku Cesarskim w Poznaniu. Wprowadziliśmy się do nowego biura na początku września. Jak to bywa w trakcie przeprowadzek na kilka dni musieliśmy odstawić obowiązki dnia codziennego. Zajęcie którym jest organizowanie nowego miejsca pracy silnie pobudza kreatywność. Każdy kto przechodził przez ten proces wie, że zakup mebli, nowych foteli, szaf i innych elementów wyposażenia biura jest interesującym i absorbującym zajęciem. Patrząc z konsultingowego punktu widzenia była to dla nas okazja, aby rozwinąć wiedzę na temat konkurencji na rynku meblowym. Strategie stosowane przez firmy produkujące meble, strategie cenowe, plany promocyjne i inne zabiegi marketingowe pobudzają. Wniosek jest jeden- rynek meblowy jest bardzo konkurencyjny i wymaga wielu zabiegów sprzedażowych, aby zapewnić klienta o słuszności zakupu.

Dla osób zainteresowanych historią Zamku Cesarskiego w Poznaniu zachęcamy do przejścia do strony znajdującej się pod poniższym linkiem: https://pl.wikipedia.org/wiki/Zamek_Cesarski_w_Poznaniu.

Liczymy na to że nowa siedziba przyciągnie jeszcze większą ilość klientów do naszej działalności. Aktualnie doświadczamy wzrostu zainteresowanie ofertą opracowania strategii rozwoju i jej wprowadzenia w ramach długoterminowej współpracy. Również usługa w zakresie doradztwa finansowego dla firm przyciąga większą ilość klientów. Zachęcamy do współpracy!

Biuro CK Zamek Poznań- przyspieszamy z realizacjami

Biznes plan Pango Polska
Biznes plan Pango Polska

Nowe biuro METIS GROUP ul. Polska
Nowe biuro METIS GROUP

Zapraszamy do nowego biura METIS GROUP sp. z o.o. na ul. Polska 15, 60- 595 Poznań. Nowe biuro, ale …

Biznes plan kamienica ul. Niedziałkowskiego
Biznes plan zakup kamienicy ul. Niedziałkowskiego

Biznes plan zakup kamienicy ul. Niedziałkowskiego  to kolejny projekt który przygotowaliśmy dla pozn…

Biznes plan kamienica ul. Kraszewskiego-17
Biznes plan dla kamienicy ul. Kraszewskiego

Biznes plan dla kamienicy ul. Kraszewskiego to kolejny projekt który przygotowaliśmy dla poznańskiej…

Biznes plan kamienica ul. Prądzyńskiego
Biznes plan zakup udziałów w kamienicy

Biznes plan zakup udziałów w kamienicy ul. Prądzyńskiego to kolejny projekt który przygotowaliśmy dl…