Gazeta Wyborcza o nas pisze!

Gazeta Wyborcza o nas pisze! W dodatku do Gazety Wyborczej o nazwie M2 poświęconej rynkowi deweloperskiemu opublikowano wywiad z Markiem Krzymińskim, właścicielem METIS GROUP i przedstawicielu Alstal Grupa Budowlana. Nazwali nas nową wielką siłą budowlaną na kujawsko-pomorskim rynku deweloperskim. Firma Alstal Grupa Budowlana we współpracy z Markiem Krzymińskim przygotowała się do rozpoczęcia działalności deweloperskiej. Właściciel METIS GROUP posiada szerokie doświadczenie w wyborze terenów inwestycyjnych, przygotowaniu projektu i procesem realizacji. Know-how wprowadzony do spółki Alstal Dom zależnej od Alstal Grupa Budowlana pozwolił na przygotowanie nowych projektów inwestycyjnych. Pomysł na biznes deweloperski grupy Alstal był przygotowany od podstaw pod okiem naszego właściciela.

METIS GROUP to firma specjalizująca się w przygotowaniu nowych inwestycji i rozwoju firm deweloperskich. Posiadamy szerokie doświadczenie, wiedzę i umiejętności niezbędne do zbudowania przewagi konkurencyjnej. Wspieramy proces współpracy z biurem projektów w procesie przygotowania modelu biznesowego.

Cieszy nas fakt, że Gazeta zwróciła uwagę na naszą aktywność. To efekt wielu miesięcy pracy w firmie Alstal Grupa Budowlana. Dziennikarz Gazety Wyborczej zwrócił uwagę na model biznesowy Alstal Dom jako źródło przewagi konkurencyjnej firmy. Liczymy na to, że więcej deweloperów zainteresuje nasza oferta przygotowania:

1. Studium wykonalności inwestycji (efektywności finansowej).

2. Analizy strategicznej rynku deweloperskiego.

3. Programu funkcjonalno-użytkowego inwestycji deweloperskiej.

4. Biznes planu inwestycji deweloperskiej

5. Pozyskania finansowania na realizację inwestycji w formie kredytu lub obligacji.

6. Wyboru generalnego wykonawcy i negocjacji.

Świadczymy usługi w polegającą na przygotowaniu, realizacji i rozliczeniu inwestycji deweloperskiej. Jest to usługa METIS GROUP kierowana do inwestorów posiadających nieruchomości budowlane ale nie koniecznie czas, aby zająć się całym procesem inwestycyjnym.

Zapraszamy do współpracy!

Gazeta wyborcza M2- rynek deweloperski Marek Krzyminski 1

Gazeta wyborcza M2- rynek deweloperski Marek Krzyminski 2

Gazeta wyborcza M2- rynek deweloperski Marek Krzyminski 3