Biznes plan budynek biurowy Warszawa to projekt doradczy który został przygotowany dla Inwestora działającego na ogólnopolskim rynku nieruchomości. Naszym zadaniem było opracowanie kompleksowej dokumentacji biznesowej dla potrzeb pozyskania finansowania dla Inwestycji. W ramach naszej pracy przeanalizowaliśmy całą dokumentację formalno-prawną i budowlaną. Na jej podstawie opracowano kompleksowy opis inwestycji. Na zlecenie Inwestora  biuro projektów architektonicznych opracowało kosztorys realizacji inwestycji, a nasza zadanie polegało na rozplanowaniu prac w ramach inwestycji oraz opisanie ich w biznes planie.

Biznes plan budynek biurowy Warszawa to ważne zadanie w ramach naszej działalności operacyjnej. Potwierdza ono obecność na rynku. Profesjonalna usługa jest doceniana przez Inwestorów. Efektem naszej pracy nie jest biznes plan. Efektem naszej pracy jest pozyskane finansowania dla projektu. Pozytywną korzyścią ze współpracy z nami są korzystne warunki finansowe uzyskane e efekcie profesjonalnego przygotowania biznes planu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w zakresie opracowania biznes planu i pozyskania finansowania w formie kredytu inwestycyjnego lub obrotowego.