Biznes plan inwestycja Szamotuły to projekt opracowany przez nasz zespół pod koniec października 2018 roku. Nasza praca polegała na kompleksowej analizie i prezentacji inwestycji w zwartym ustrukturyzowanym opracowaniu. Biznes plan ma służyć w pierwszej kolejności do podjęcia decyzji o realizacji inwestycji. Ostatecznym celem jest pozyskanie finansowania. Posiadamy bardzo szerokie doświadczenie w przygotowaniu projektów deweloperskich mieszkaniowych jednorodzinnych. Jednym z tych projektów jest szeregowiec składający się z 17 jednostek na poznańskiej Woli. Aktualnie samodzielnie realizujemy inwestycję bliźniaczą i dom jednorodzinny w standardzie budynku pasywnego.

Jakie są najważniejsze cechy inwestycji deweloperskiej jednorodzinnej:

  • projekt jest podzielony na zadania inwestycyjne.  oddawane każdorazowo do użytkowania.
  • dla całego projektu wkład własny  jest rozliczany w stosunku do budżetu każdego z zadań.
  • inwestycja realizowana jest w modelu rachunku powierniczego otwartego.
  • przedsprzedaż rozliczona jest w stosunku do zadań inwestycyjnych.
  • rozpoczęcie kolejnego zadania inwestycyjnego zależy od efektywności sprzedaży poprzedniego i planowanego.
  • I wiele innych które wpływają na obniżenie kosztów realizacji a także wprowadzają logiczny proces przyczynowo skutkowy realizacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami na stronie pt.: realizacje. Jeżeli planują Państwo inwestycję budowlaną lub deweloperską to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą lub bezpośredniego kontaktu. Zawsze służymy pomocą w zakresie opracowania biznes planu a tym bardziej pozyskania finansowania.