Biznes Plan Inwestycja Mieszkaniowa Łódź

Biznes Plan – opis projektu

Biznes plan inwestycja mieszkaniowa Łódź został przygotowany dla poznańskiej firmy deweloperskiej Terra Haus sp. z o.o. , która posiada już na swoim koncie inwestycje mieszkaniowe zakończone z wielkim sukcesem. Projektami którymi może się pochwalić są: Nowe Piątkowo, Polna 28, Inventia i Nowa Wilda. Wszystkie biznes plany dla wymienionych inwestycji były przygotowane przez naszą kancelarię. Każdy z projektów uzyskał finansowanie i zakończył się osiągnięciem wyznaczonego zysku z czego jesteśmy szczególnie dumni. Inwestycja w Łodzi jest kolejnym projektem, który obsługuje nasza kancelaria.

Etapowość inwestycji

Często wśród klientów pojawia się pytanie o etapowanie inwestycji. Jak przygotować taki projekt? Jaką strukturę prawną przyjąć? Jak rozliczać się z dostawcami usług? itd. Zawsze wspieramy naszych zleceniodawców w trakcie przygotowywania i konstruowania modelu realizacji inwestycji tak, aby zapewnić największą optymalizację finansową. Kolejność realizacji etapów inwestycji powinna wynikać z projektu architektonicznego, technologii budowy, struktury działki a także innych czynników np. infrastrukturalnych. Na etapie przygotowania inwestycji należy ocenić wszystkie za i przeciw a następnie podjąć decyzję wiążącą opierającą się na argumentach. Doradzamy klientowi w tym zakresie.

Kiedy rozpocząć realizację kolejnego etapu? Otóż, decyzja o realizacji kolejnego etapu może wynikać z efektywności sprzedaży mieszkań na pierwszym etapie i ilości zrealizowanych rezerwacji na drugim etapie. Praktycznie terminem rozpoczęcia zarządza klient niezależnie czy są to klienci indywidualni czy biznesowi (otóż umowa z siecią handlową może wymusić na Inwestorze rozpoczęcie realizacji inwestycji). Biznes plan inwestycja mieszkaniowa Łódź to projekt w którym opisaliśmy wszystkie relacje przyczynowo skutkowe

Kompleksowe wsparcie inwestora

W trakcie naszej pracy oferujemy klientom pełną obsługę rozpoczynając od wyboru terenu, przez opracowanie projektu po zarządzanie procesem budowy. Inwestorzy którzy zdecydowali się na nawiązanie współpracy mogą liczyć na kompleksowe podejście do projektu.

Zapraszamy do współpracy.